Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Robert'ı Güldüren olay =)

YazarMesaj
princo_giz

princo_giz

Robert'ı Güldüren olay =) Empty
MesajKonu: Robert'ı Güldüren olay =)   Robert'ı Güldüren olay =) EmptySalı Şub. 08, 2011 7:46 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Soru: Etrafını çevreleyen hayranlarınla birlikte, hiç seni güldüren bir olay geldi mi başına?
Rob: Evet, pek çok zaman. Son zamanlarda sette daha fazla güvenlik tedbiri ve korumalar olduğu için insanlarla daha az doğrudan iletişimim oluyor. Ama yaşlı insanlar geldiğinde hep komik birşeyler oluyor. Geçen gün yanıma 90 yaşlarında bir kadın yaklaştı. Bu çok olağandışı idi. Ve, o da 12 yaşındaki kızların söylediği şeylerin aynısını söyledi. Bu çok garip.

Soru: Kendi hakkında okuduğun en tuhaf veya en komik şey nedir?
Rob: Geçtiğimiz günlerde bir derginin kapağında hamile olduğuma dair bir haber vardı. Aynen şöyle oldum, “Wow!” Herhangi bir espri veya şaka belirtisi de yoktu. Bunu nasıl karşılamam gerektiğini gerçekten bilemedim. Bunun iftira olarak değerlendirilip, değerlendirilmeyeceğini bile bilmiyorum, çünkü adamlar, “Bunun bir kurgu olduğu ortada” diyebilirler, ama haber kurgu olmayan bir dergide yayınlandı. Hatta makalenin altında birkaç yorum gördüm, “Bak işte bu yüzden hep ceket giyiyormuş. Hamileliğini saklamak için kat kat giyiniyor işte.” diyen.

Edit=Kaynak eklemeyi unutmuşum
Kaynak=robertpattinson-tr

Robert'ı Güldüren olay =)
1 sayfadaki 1 sayfası