Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yine ben! Yine ben! Yine ben!

2 posters
YazarMesaj
'Hopeless Cases

Yine ben! Yine ben! Yine ben! Empty
MesajKonu: Yine ben! Yine ben! Yine ben!   Yine ben! Yine ben! Yine ben! EmptySalı Şub. 08, 2011 9:23 pm

Merhaba Arkadaşlar!
Ben Aleyna. 16 Yaşındayım. Lise 2'ye gidiyorum. Voleybol oynamayı, kitap okumayı, gezmeyi tozmayı, film izlemeyi vs. kısacası eğlenceli her şeyi yapmaktan büyük zevk alırım Smile
Okuldan bıkmış durumdayım. İlk defa bu sene okuldan bu kadar sıkıldım neden olduğunu da bilmiyorum.
Galatasaraylıyım. Bandırma'da oturuyorum. Bilmeyen varsa Balıkesir ilinin kuzeyi.
Bu sitede sanırım bir çok kişiyi tanıyorum. Herkesin iyi anlaşıp çok kaynaşmayı dileklerimle.
İyi forumlar, iy eğlenceler. =)
princo_giz

princo_giz

Yine ben! Yine ben! Yine ben! Empty
MesajKonu: Geri: Yine ben! Yine ben! Yine ben!   Yine ben! Yine ben! Yine ben! EmptyCuma Şub. 11, 2011 5:32 pm

amanda aman Very Happy benim başımın tatlı belası gelmiş :P Özlemişim kız seni ;)
Hoşgeldin aramıza, sensiz olmazdı zaten Very Happy

Yine ben! Yine ben! Yine ben!
1 sayfadaki 1 sayfası