Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Elizabeth Reaser'ın Eclipse'de ki 5 Favori Sahnesi

YazarMesaj
'-Gỉzєм •••

'-Gỉzєм •••

Elizabeth Reaser'ın Eclipse'de ki 5 Favori Sahnesi  Empty
MesajKonu: Elizabeth Reaser'ın Eclipse'de ki 5 Favori Sahnesi    Elizabeth Reaser'ın Eclipse'de ki 5 Favori Sahnesi  EmptyCuma Şub. 11, 2011 4:53 pm

Bree ve Dakota ile olan şeylerden zevk aldım. Dakota bu filmde gerçekten çok korkutucu.(gülüyor)O meleksi yüzünden dolayı çok huzursuz edici ve çok ürkütücü. Demek istediğim gerçekten . Onun karakteri bizim karakterlerimizi yıldırdı , ki bir oyuncu olarak 15 yaşındaki birinin gelip sizin ödünüzü patlatması harikadır
gerçekten korktuk.

Peter ile yaptığım bir aksiyon sahnesi var, biz savaştayken. Birlikte savaşıyoruz- çünkü biz bir takımız ve o çok korumacı ,benim tek başıma dövüşmeme asla izin vermez.Bu oldukça yoğun. Birlikte oldukça yoğun vahşi şeyler yapıyoruz ki oldukça korkutucuydu.O şeylerden hoşlanmadım.İnsanlara vuruyormuş gibi davranmayı sevmediğimi farkettim çünkü bu kendimi kötü hissettiriyor. Sanki onlara ya gerçekten vurursam ? Ya sinirlerim gerilirse ve yönetmende şöyleydi "Sinirlenmiyorsun..." beni sinirlendirmeye çalıştı ve bu işe yaradı.(gülüyor)
Kameralar kapalıyken bana birşeyler bağırdı be gerçekten beni sinirlendirdi. Sonra o kadar sinirlendim ki "Öyle mi! " der gibiydim. Garipti ama onun tarafından harika bir taktikti.

Evde çekilen bütün sahneleri sevdim. Portland'da çekimler için döndüğümüzde evi yine yarattılar. Demek istediğim bütün evi yine inşaa ettiler. Harikaydı. Bütün detaylar tam olarak aynıydı. Yani etrafta oturduğumuz,karar vermeye çalıştığımız aile olduğumuz o sahneleri çok sevdim.
Bu bir aileden istediğiniz şey,ve bu parça benim için kitapları ve karakterlere çekicilik katan şey. Kendi ailelerini seçtiler ve birlikte olmak için seçildiler.

Bryce ve Xavier'in köprüde bir sahneleri var. Hatırlıyorum ,Nikki ve benim sette saç testimiz vardı sete gittik ve kolaçan ettik , çok güzel ve seksiydi. Bunu görmek için heyecanlıyım

Kurtlarla tanıştığımız yerde çok havalı bir sahnemiz vardı. Yapmaya çalıştığımız şey çok komplikeydi, kendi yolumuzu ve ailemisi kurtarmak ve yeni doğanları geri püskürtmek için onlarla takım oluyoruz
yani onlarla ortaklık yapıyoruz ve bu kolay değil. Onlarla ilk buluşmamız var, ve bunun hakkındaki komik şey gerçek hayatta orada hiç kurt olmaması. Yani onlar sadece göz hizamıza karton kurtlar yerleştirdiler.
Çünkü oraya sonradan efekt ile kurt yerleştireceklerini biliyorsunuz.Yani biz bu ciddi ve yoğun sahneyi kocaman ormanın ortasında o komik karton kurtlarla çekiyorduk . Gerçek dışıydı. Bir bakıma o kurtlarla çekim yapıyor olmamızı diledim bence bu gerçekten ilginç olacak. (gülüyor)

Elizabeth Reaser'ın Eclipse'de ki 5 Favori Sahnesi
1 sayfadaki 1 sayfası