Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Shiloh Fernandez: Robert Pattinson'un Şöhretini Kıskanmıyorum

YazarMesaj
'-Gỉzєм •••

'-Gỉzєм •••

Shiloh Fernandez: Robert Pattinson'un Şöhretini Kıskanmıyorum  Empty
MesajKonu: Shiloh Fernandez: Robert Pattinson'un Şöhretini Kıskanmıyorum    Shiloh Fernandez: Robert Pattinson'un Şöhretini Kıskanmıyorum  EmptyCuma Şub. 11, 2011 7:36 pm

Oyuncu daha önceden vampir Edward Cullen rolü için düşünülüyordu fakat rolü R-Pattz aldı. Fernandez şu sıralar kendini “Red Riding Hood” daki rolü için hazırlıyor ve Edward Cullen rolü için kendisinin değil de 24 yaşındaki oyuncunun seçilmesine ve çığlık atan hayranlar tarafından çevrilenin kendisi değil de o olduğu için şükrettiğini söylüyor.

“Bu rolü almadığım için mutluyum.” “Bunu kendiniz için nasıl istersiniz? Bunu bir başkası için nasıl dilersiniz? Robert Pattinson durumu çok iyi idare ediyor. Edward Cullen kibar, ilginç ve biraz garip biriymiş gibi gözüküyor, fakat ben hala bu rolü alacak kadar iyi durumda olduğumu düşünemiyorum. Şu an sahip olduğum bu ufacık ün bile kendimi rahatsız hissetmeme neden oluyor.”

Shiloh Fernandez: Robert Pattinson'un Şöhretini Kıskanmıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert'i Tanıyalım
» Robert'ın Tarzı
» Robert'ı Güldüren olay =)
» Robert Pattinson Evini Özlüyor
» Robert Hakkında Bilinmeyenler