Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Keşke 30 Olsam!

2 posters
YazarMesaj
princo_giz

princo_giz

Keşke 30 Olsam! Empty
MesajKonu: Keşke 30 Olsam!   Keşke 30 Olsam! EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 4:09 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çoğu insan için, 13 yaş daha dün gibidir. Jenna Rink içinse, bu, gerçeğin ta kendisi.

1987 yılıdır ve Jenna 13 yaşında, kadınlığın eşiğinde bir genç kızdır. Sorun şudur ki yetişkinlik çarçabuk gelmemektedir. Jenna anne babası tarafından bunaltılmakta, okulun popüler çocukları ve adını bile doğru dürüst bilmeyen aşkı tarafından görmezden gelinmektedir. En iyi arkadaşı ve komşusu Matt Flamhaff’ten başka zaman geçirecek kimsesinin olmamasından sıkılan Jenna, 13. yaş gününe okulun havalı çocuklarını davet eder. Ama parti tam bir felakettir. “Cennette Yedi Dakika” oyunu için dolaba kilitlenen Jenna orada tek başına bırakılır ve kendini küçük düşmüş hisseder.

Dolapta yalnız kalan Jenna tüm kalbiyle bir dilek tutar: Bir yetişkin olsam da, hep istediğim hayata kavuşsam diye geçirir içinden.

Mucizevi bir şekilde dileği gerçek olur...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nazlı(Jelib10)
Admin
Nazlı(Jelib10)

Keşke 30 Olsam! Empty
MesajKonu: Geri: Keşke 30 Olsam!   Keşke 30 Olsam! EmptyPerş. Mart 03, 2011 2:03 pm

İzlemiştim ben bu filmi :hızli:
Çok güzeldi Smile
Yine olsa yine izlerim ama hiç bir film son günlerde "Aşk Tesadüfleri Sever" Gibi olamaz ;)
Çok sevdim ya o filmi :ponpon:
Konu nereden nereye geldi king

Keşke 30 Olsam!
1 sayfadaki 1 sayfası