Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Acının Verdiği Haz...

YazarMesaj
Nazlı(Jelib10)
Admin
Nazlı(Jelib10)

Acının Verdiği Haz... Empty
MesajKonu: Acının Verdiği Haz...   Acının Verdiği Haz... EmptyPerş. Şub. 17, 2011 12:25 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Acının verdiği haz;
Yanmaktır... Yakmaktır... Zor bir günün ortasında kendini ateşe atmaktır... Acının verdiği mutsuzluğu sevmek ve yine o acı nefesi içine çekmektir... Yok etmektir içinde ki bütün duyguları! Yerle bir etmek...

Acının verdiği haz;
Sensiz olmaktır sevgilim... Acıyı en yoğun şekilde hissetmek. Sensizliğin kaynar şarabını düşünmeden içmek... Her filmde olduğu gibi sonunda acıya dayanamayıp ölmek! Acının hazzını bir rakı şişesinde en sonuna kadar yutmaktır... Bitirmek! Yaşamı, içimde ki aşkını, seni değil beni bitirmektir sevgilim... Yok etmek!

Acının verdiği haz;
Büyür! O kadar büyür ki içine sığamaz olur... Hiç düşünmeden dışarı bırakırsın...

Birinci evrede; İnanmazsın bittiğini bir türlü kabul edemezsin... Yeniden onun olacağını düşünür hiç birşey yapmazsın. 'Zaman herşeyin ilacıdır.' denen o aptal sözle avutursun kendini... Sonra anlarsın dönmüyor!

İkinci evrede; Suçlu da olsan suçsuz da gider özür dilersin ve sonunda kapının önünü bulursun... Yalvarırsın ama hiç bir işe yaramaz... Yanarsın ama kimse duymaz. Sadece ağladığın için 'Seni sevmeyen biri için değmez! Arkadaşlarını, aileni ve sevenlerini düşün biraz toparlan' derler ve giderler. Ama hiç biri sormaz derdinin ne olduğunu? Kendisini sevmeyenin kim olduğunu... İnsanları suçlarsın... Sana unut diyen insanları!

Üçüncü evrede; Sana söylenenleri mantığına almaya çalışırsın. Biraz kendini toparlarsın. 'Gündüzleri' içki ve sigaranı bir köşeye bırakırsın. Mutlu olmaya çalışırsın... Yaptığın herşey boş çıkar...

Ve son evrede; Birden karşına çıkar... Yanında başka birisi. Hiç tanımadığın o insandan sebepsiz yere nefret edersin. O insana içinde ki kin her gün büyür... En sonunda dayanamazsın ve jileti bileğe dayarsın... Acının verdiği hazzı yaşarsın...

Bu benim ilk yazım biliyorum çok saçma ama bir şeyler karalamak istedim Smile Umarım beğenirsiniz :bom:
(-_-)Jelib10(-_-)

Acının Verdiği Haz...
1 sayfadaki 1 sayfası