Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Tesadüleri Sever :)

2 posters
YazarMesaj
Nazlı(Jelib10)
Admin
Nazlı(Jelib10)

Aşk Tesadüleri Sever :) Empty
MesajKonu: Aşk Tesadüleri Sever :)   Aşk Tesadüleri Sever :) EmptySalı Şub. 22, 2011 10:55 am

Aşk Tesadüleri Sever :) 1807950

Yönetmen Ömer Faruk Sorak
Senaryo Nuran Evren
Oyuncular Mehmet Günsür, Belçim Bilgin, Altan Erkekli, Yiğit Özşener, Ayda Aksel
Filmin Türü Romantik
Orijinal Adı Aşk Tesadüfleri Sever
Yapımcı Firma Böcek Yapım
Yapım Yılı 2010
Yapım Ülkesi Türkiye
Filmin Süresi 1 saat 27 dakika
Resmi Sitesi http://www.asktesaduflerisever
Dağıtıcı Firma UIP Filimcilik
Vizyon Tarihi 04.02.2011

Konu:Film, doğumlarından itibaren çocukluk ve ilk gençlik yılları boyunca yolları Ankara’da kesişen, 2010 yılında İstanbul’da tanışan Özgür ve Deniz’in birbirlerine doğru ve engellerle dolu aşk macerasını anlatırken, bir yandan da geri dönüşlerle onların bugünlerini yaratan dönemlere uzanıyor. Film, Türkiye’nin 70’li, 80’li, 90’lı ve 2000’li yıllarını ziyaret ederek, o yılların unutulmaya yüz tutmuş yaşam biçimlerinden besleniyor.

Fragman ve Kaynak: http://www.haberler.com/filmler/film.asp?filmi=4710
princo_giz

princo_giz

Aşk Tesadüleri Sever :) Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüleri Sever :)   Aşk Tesadüleri Sever :) EmptyCuma Mart 11, 2011 2:18 pm

izlemedim Sad aslında ben çoğu türk filmini izlemiyorum Smile Ama bunu gerçekten merak ediyorum. Umarım gittiğime değer Very Happy paylaşım için teşekkürler Very Happy Very Happy

Aşk Tesadüleri Sever :)
1 sayfadaki 1 sayfası