Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rob 'Vanity Fair' Röportajında Kristen Hakkında Söyledikleri

YazarMesaj
'-Gỉzєм •••

'-Gỉzєм •••

Rob 'Vanity Fair' Röportajında Kristen Hakkında Söyledikleri  Empty
MesajKonu: Rob 'Vanity Fair' Röportajında Kristen Hakkında Söyledikleri    Rob 'Vanity Fair' Röportajında Kristen Hakkında Söyledikleri  EmptyCuma Mart 04, 2011 8:06 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Kristen oyuncu olmaya tamamen odaklanmış biri" diyor Pattinson ve ekliyor. "Demek istediğim o zaten bir oyuncu. Oysa ben - ben kendimi gerçekten bilmiyorum."

Pattinson'ı rahat bırakmayan pek şey ile ilgili, nereye gitse Stewart (21) ile ilişkilerinin hakkında sorularla karşılaşıyor. Her yerde aralarında ilişki olduğu söylenen çift bunu reddediyor. (Oprah bile onlardan itiraf almadı) Diğer dedikodular ise bu ilişkinin Alacakaranlık filmlerinin reklamı için olduğunu yönünde.

Ekranlardaki ilişkinin gerçek hayata yansıyıp yansımadığını sorduğumda gülüyor ve bana : "Bana benim gerçekten bir vampir olup olmadığımı mı soruyorsun?" diyor. Cevap beklediğimde ise Pattinson kıvranmaya başlıyor."Evet, ımm hayır,tam olarak değil. Bu oldukça zor… çok travmatik." diyor.

"Demek istediğim birbirinize karşı bir şeyler hissediyor musunuz?" diye soruyorum.

"Oh, bilmiyorum. O harika biri. Onu tanımadan öncede onun gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyordum. Onu 'Into The Wild' filminde izlediğimde gerçekten iyiydi.Onun katagorisinde onun kadar iyi çok az kız olduğunu düşünüyorum. Onun bu büyük şeyin içinde ayakta kalması çok komik." Büyük şey Alacakaranlık.

Pattinson, durdurulamayan Alacakanlık eğlence makinasını kastederek "Bu şey bittiğinde." Onların iddia edilen ilişkileri hakkında. "Basın ilgisini kaybedecek." O böyle umuyor. "Söylenecek bir şey kalmayacak. Artık başlıklarda yer almayacak. Kalıplara sokulmayacak" diyor.

Rob 'Vanity Fair' Röportajında Kristen Hakkında Söyledikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Hakkında Bilinmeyenler
» Edward(Robert) hakkında ..
» Film Hakkında
» Rob Hakkında 10 Dedikodu
» B.D.'den Rol Arkadaşlarından Rob Hakkında Twitler...