Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Nedir Sorusu ve İlkokul Çocuklarının Cevapları (:

YazarMesaj
_-Elena-_

_-Elena-_

Aşk Nedir Sorusu ve İlkokul Çocuklarının Cevapları (: Empty
MesajKonu: Aşk Nedir Sorusu ve İlkokul Çocuklarının Cevapları (:   Aşk Nedir Sorusu ve İlkokul Çocuklarının Cevapları (: EmptyCuma Mart 18, 2011 2:34 pm

"Aşk nedir ? " Sorusuna Verilen Cevaplar - İlkokul Çocukları
Sedat: Aşk bi kızı sevmektir.Kızın huyları ve hareketleri güzelse bu bir aşıktır. Kızın gözleri maviyse o kıza aşık olunur.

Tuğba: Birini seviyosan o aşktır. Ama sonra başkasını seversen o da aşktır.

İsmet: güzel olan bi kıza aşık olunur.

Þirin: Birine yardım edersen o sana aşık olur. Çok sever ve yemeğe davet eder.

Taylan: Aşk uzakta olsa bile olsa sevdiğini unutmaz.

Yağmur: Önce tanışırlar. Kız düzenli besleniyorsa erkek ona aşık olur.

Gizem: Birbirlerini beğeneirler ve aşkık olurlar. Aşk ve sevgi arasındaki fark: Babanı Seversin ama aşık olmazsın.

Hamit: İnsan sevdiklerine aşık olur. Ben Allah'a ******'e ve Öğretmenime aşığım. Birine daha aşığım ama onu yazmam. Ama o japona benziyor.

Savaş: Bir yerde karşılaşırlar,tanışırlar. O günden sonra hep arkadaş olurlar. Bir yerde yine karşılaşırlar. Evine davet eder sonrada evlenirler.

Mucahit: Benim sevdiğim bi kız vardı. Ben onu seviyodum ama o beni sevmiyodu. Sonra ona mektup yazdım. Annesine söyledi, annesi bana kızdı Ama herkez birbirine aşık olabilir.

Sevgi: Aşk sevmektir ama söylemezler. Çünkü herkese söylenmez.

Gizem: Aşık olunca erkek kızı okuldan sonra takip eder.

Batuhan: Önce tanışıp aşık olurlar. Sonra el ele yürürler, kafeye giderler. Sonra nikah kıyılır, kına gecesi yapılır. Sonra da hemen çocuk olur.

Büşra: aşık olmak sevgili olmaktırç Aşık güzel olmak , kötü olmamaktır. Okuldan çıkarken çarpişırlar kitapları düşer. Sonra aşık olurlar.

Aylin: Aşık olanlar hiç ayrılmaz. Bazen ayrılır bazen ayrılmaz. Ayrılırlar ama geri gelmek üzere ayrılırlar.Ayrıldıktan sonra geri gelirler. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini anlatırlar. İşte aşk böle bişi.

Senem: Aşık olunca insan hep sevdiği kişiyi düşünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Aşk bir kişilik deil iki kişiliktir.

Mertcan: Merhaba ben 9 yaşındayım. Þimdi aşk hayatımda deil. Ben aşkla uğraşmıyorum ama büyüyünce olabilir. şimdi yaşım çok küçük. Ama bazı arkadaşlarım bu yaşta aşık oluyorlar. Ben de onlara çekip aşık olabilirim.

Ümit: Aşık olup evlenirler. Sonra adam eve gidip kadını dövüp yemek yaptırır. Ben aşık olursam kızı lokantaya götürürüm.

Harun: Kalbime tam 1000000 kan pompalanır. Aşktan havalara uçarım
Alıntıdır.

Aşk Nedir Sorusu ve İlkokul Çocuklarının Cevapları (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twihard Nedir ?
» Vampir Nedir?