Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kellan Lutz'un Kaslı Olmasının Sırrı

YazarMesaj
'-Gỉzєм •••

'-Gỉzєм •••

Kellan Lutz'un Kaslı Olmasının Sırrı Empty
MesajKonu: Kellan Lutz'un Kaslı Olmasının Sırrı   Kellan Lutz'un Kaslı Olmasının Sırrı EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 1:52 pm

Alacakaranlık’ta Emmett Cullen’ı canlandıranı Kellan yüzmeyi çok sevmesine karşın; koşmaktan ve jimnastikten nefret ediyor.

Kellan, kaslı bir vücuda sahip olmasını yüzmesine bağlıyor

Ona kaslarının sırları sorulduğunda Kellan; “Yüzmeyi severim. Hatta ben bir balığım. Avlumda bir havuzum var bu yüzden her sabah, yüzmeye gidiyorum hatta çok soğuk olduğunda bile.” diyor Seventeen magazine.

“Köpeğim de benimle beraber yüzüyor. Ama genellikle suyun dibine batmıyor bu yüzden sadece oyun oynuyoruz…İdman için onunla oynuyorum. O gerçekten çok büyük. Çoğu zaman yalnız olduğumdan kendi kendime daha çok yüzüyorum aslında.”

Alıştırmaları daha çok sağlıklı kalmak için yapıyor. Kellan pedometre kullanıyor ve her gün yürüyor ve fazla kalorilerini yakıyor.”Eğlence için sadece yapabildiğim kadar bu şeyi giyerim.” diyor pedometre konusunda.

Ayrıca koşmaktan nefret ettiğini de itiraf ediyor: “Koşmaktan nefret ediyorum ve her yerde koşanlardan da.”

Jimnastik konusunda ise Kellan: “Jimnastikteyken çok sıkılıyorum. Genellikle müzik olmadan ağırlıkları kaldıramıyorum. Çok çabuk sıkılıyorum – ben daima hareketli bir şeyler yapmalıyım.”

Onun idman sırlarının bir kısmını paylaşmak için sorulan sorulara da: “Eğer çok televizyon izliyorsan, patates cipsi yemek iyi olmaz, reklamlarda şınav çek ya da ağırlık kaldır.”

Ve ekliyor: “Oyunları yap. Beğen. Tembel olma… İçinde senin olduğun bir şey dene — yürüyüşe çıkmak,koşmak, motosiklet sürmek, yüzmek… Sadece eğlence için yap!”

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kellan Lutz'un Kaslı Olmasının Sırrı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kellan Yeni Saçlarıyla !
» Kellan - S.W.A.T
» Kellan'ı Tanıyalım
» Kellan - LA'de Alışveriş (26.11.2010)
» Kellan Lutz ile Zoe Saldana