Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nikki Reed Çocukların İyilik Meleği!

YazarMesaj
'-Gỉzєм •••

'-Gỉzєм •••

Nikki Reed Çocukların İyilik Meleği! Empty
MesajKonu: Nikki Reed Çocukların İyilik Meleği!   Nikki Reed Çocukların İyilik Meleği! EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 2:12 pm

Alacakaranlık Serisi’nin sarışın güzeli Rosalie’yi canlandıran Nikki Reed öğrencilere ve yardıma muhtaç çocuklara yardıma son hız devam ediyor..Bu yardımlar hakkında kısa bir açıklama yapan Reed, ayrıca da bu yardımlardan mutlu olduğunu belirtmeden edemedi…

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

“Kendimi onların yerine koyduğumda,onların mutluluğunu anlayabiliyorum. Bu da beni mutlu ediyor. Çocukları çok seviyorum ve ileride de çocuğumun olmasını çok
istiyorum. Eğer bir kızım olursa çok süslü olacağına, erkek olursa da karizmatik ve ilgi çekici birisi olacağına eminim. Erkek çocuğum olursa, kesin onu ben yönetirim. Çocuklarla ilgilenmek gerçekten olağanüstü birşey. Çok farklı bir mutluluk.. Çocuklar dünyanın neşe kaynağı. Onlarsız bir hayat düşünülemez..” diye açıklama yapan Nikki,çocuklara karşı duyduğu büyük ilgiyi de vurgulamakta..

No : Alıntıdır !

Nikki Reed Çocukların İyilik Meleği!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nikki'yi Tanıyalım
» Elizabeth - Peter - Nikki