Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Carlisle Cullen'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu

YazarMesaj
'-Gỉzєм •••

'-Gỉzєм •••

Carlisle Cullen'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu  Empty
MesajKonu: Carlisle Cullen'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu    Carlisle Cullen'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu  EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:05 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

10.Size sadece tatlı bir İngiliz aksanıyla hitap etmesini söyleyin.

9.Ona Carlisle deyin ama "s" yi de söylediğinizden emin olun. Eğer sizi düzeltirse, ona garip bir bakış atın ve "q" nun telaffuz edilmediğini söyleyin.

8.Ona sarışınların gerçekten daha çok eğlenip eğlenmediğini sorun.

7.Ona etrafında o kadar güzel hemşire varken hastanede gece nöbetlerinde gerçekten ne yaptığını sorun.

6.Bir tartışma sırasında ona "Kaybol" demek yerine, Fransa'ya kadar yüzmesini söyleyin.

5.Canınızı sıktığı zaman ona "Zaman değişti artık, ihtiyar." diye cevap verin.

4.Ona merhametin nasıl bir olağanüstü güç olduğunu sorun - bir kavga sırasında ne yapar? Düşmanını öldürene kadar sever mi?

3.Hiç beklemediği bir anda çalışma masasının arkasından fırlayın ve üzerine Kutsal Su fışkırtın.

2.Ona McSteamy ya da McDreamy diye seslenin. (Steamy: Şehvetli - Dreamy: Fevkalade)

Ve Carlisle Cullen'ı gıcık etmenin 1 numaralı yolu

1.Acil Yardım'a doğru koşun ve "Isırıldım, ısırıldım!" diye bağırın.

Carlisle Cullen'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jacop Black'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu
» Alice Cullen'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu
» Carlisle Cullen Çizimleri
» Roselie Hale'i Gıcık Etmenin 10 Yolu
» Emmett Cullen'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu