Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Remember Me Tanıtım

3 posters
YazarMesaj
princo_giz

princo_giz

Remember Me Tanıtım Empty
MesajKonu: Remember Me Tanıtım   Remember Me Tanıtım EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:28 pm

Remember Me Tanıtım Remember+Me+Afi%C5%9F

Tyler,(Robert Pattinson) kaderin bir oyunu sonucu Ally (Emilie de Ravin) ile tanıştığı güne kadar kendisini kimsenin anlayamadığını düşünmektedir. Aşk aklına gelen en son şey olmasına rağmen, Ally’nin beklenmedik şekilde kendine çok iyi gelmesi ve ondan ilham alıyor olmasıyla ona yavaş yavaş aşık olmaya başlar. Bu aşkla beraber mutluluğu ve hayatındaki anlamı da keşfeder.

Filmden Kareler...

Remember Me Tanıtım Robert-pattinson-and-young-sister-remember-me-photos-3-281x300

Remember Me Tanıtım Remember-Me-3

ßahar

ßahar

MesajKonu: Geri: Remember Me Tanıtım   Remember Me Tanıtım EmptyPaz Şub. 06, 2011 4:10 pm

Çok güzel, çok anlamlı bir film. Herkese tavsiye ederim.
Alexandra.
Admin
Alexandra.

MesajKonu: Geri: Remember Me Tanıtım   Remember Me Tanıtım EmptyPaz Şub. 06, 2011 6:30 pm

Ya ben size bir şey soracağım.Aklımda kaldı cidden.Şimdi tylor kendimi inthar etti? yoksa ikiz kuller bombalandımı ? 😕
https://twilightnet.yetkin-forum.com
princo_giz

princo_giz

MesajKonu: Geri: Remember Me Tanıtım   Remember Me Tanıtım EmptyPaz Şub. 06, 2011 6:41 pm

valla ilk izlediğimde bende intihar etti sandım afalladım Very Happy Sonra sonunu geri alıp tekrar izleyince tarih dikkatimi çekti.
11 Eylül ikiz kuleler patladı ya ona bağlamışlar. Şok oldum, oturdum ağladım :oops:

Remember Me Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Remember Me'den bir Kare
» Merlin Tanıtım
» Not: Seni Seviyorum Tanıtım