Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gel desem de gelme Artık!

2 posters
YazarMesaj
princo_giz

princo_giz

Gel desem de gelme Artık! Empty
MesajKonu: Gel desem de gelme Artık!   Gel desem de gelme Artık! EmptyPaz Şub. 06, 2011 1:44 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

VEDA;

Sana yaldızlı bir yazıyla veda edip, ayrılık alış verişi yapmadan, gölgemi teninden yavaşça çekip, seni derin uykuların kralıyken uyandırmadan ses tellerimi koparıp gidiyorum. Zor olanı, imkânsız zannettiğimi bu kez ben yapıyorum. Gözyaşlarıma aldırmadan gidiyorum. Nerdesin, ne yapıyorsun, iyi misin, değil misin sorularını hafızamdaki Türkçemden siliyorum.
Çünkü ben düşünmek istemiyorum.

Aldırışlarıma aldırmadan, yakarışlarıma yakınmadan yaşıyor olman bu bedeni her seferinde perçinleyip mevsimsiz göçlere zorladı. Ruhunun benden uzaklaşmasına, bana sarılacak bir beden bile bırakmamana tanık olmadan gitmem lazım.

Ne İçimdeki sevginin ağır çekimde tekrarı nede başka bir yerde açılmış bir şubesi yoktu. Beni doyumsuzca tüketmenin bedelini bitmişliğimle ödemeden, ölmeden senden kurtulmayı ümid ederek gidiyorum. Gidiyorum çünkü yoruldum beni yıpratmandan duygularımı buruşuk bir kağıtta okumandan sıkıldım. Yarattığım bu kocaman aşkı tek başıma tüketmekten bıktım.
Senden ve benden biz yaratamadığım için ben kaybettim…

Hayatında bir kez olsun bana bir iyilik yap ve seni unutmam için bana yardım et.

Biliyorum bu gidişin dönüşü olacak. Yokluğun beni bir duman gibi savurup yollarına dökecek. Seni bir kez olsun görmek için çıldırırcasına kendimi parçalara ayırıp önüne atacağım. Bu yüzden geceleri Odanın perdesini iyice kapat ve bir süre dışarı bakma. Seni unutmam için bana dua et ve ne olur karşıma çıkma.

HOŞÇAKAL …
Nazlı(Jelib10)
Admin
Nazlı(Jelib10)

MesajKonu: Geri: Gel desem de gelme Artık!   Gel desem de gelme Artık! EmptyPtsi Şub. 07, 2011 3:56 pm

Mükemmel Mükemmel Mükemmel!
Yazar olacak adamsın Gizem Abla Very Happy
princo_giz

princo_giz

MesajKonu: Geri: Gel desem de gelme Artık!   Gel desem de gelme Artık! EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 3:40 pm

tamamı ile bana ait olmasa da eklemeleri ile Smile

teşekkürler.

Gel desem de gelme Artık!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bengü'den "Artık Sevmeyeceğim"
» Bende artık buradayım :D
» Başlığa Ne Yazsam Bilemiyorum Artık =D