Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben Edward olabilirdim !

2 posters
YazarMesaj
Alexandra.
Admin
Alexandra.

Ben Edward olabilirdim ! Empty
MesajKonu: Ben Edward olabilirdim !   Ben Edward olabilirdim ! EmptyPaz Şub. 06, 2011 5:52 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Edward Cullen Olabilrdim !

Mart ayında 'Red Riding Hood' adındaki filmde, Amanda Seyfried ile birlikte izleyebileceğiz kendisini. Ayrıca 'Vman’ adındaki derginin de, Şubat sayısının kapağını süslüyor fotografı.

Dergiye verdiği röportajda ise, oldukça dikkat çekici bilgiler veriyor. 25 yaşındaki Shiloh, bundan 3 sene önce 'Twilight' seçmelerinde nasıl 'Edward Cullen' rolünü Robert'a kaptırdığına değiniyor.
‘O zamanlarda ‘Twilight’ın bu kadar tutacağı bilinmiyordu.
Star olma fırsatını ve yüklü çekleri kaçırdığımın hiç farkında değildim. Ama şimdi geriye dönüp baktığımda görüyorum ki, tüm bunlarla baş edecek durumda da değilmişim.’ İlginç olan da Shiloh’nun son filmi 'Red Riding Hood’un yönetmeni, 2008’deki Twilight’ın yönetmeniyle aynı. her iki film de Catherine Hardwicke tarafından yönetilmiş...

Benim yorumum : lol!
Sen Edward olaydın.Değil 100 kişi ,1 kişi bile seni sevmezdi.Şansına küs tatlım.. 🇳🇴
https://twilightnet.yetkin-forum.com
Cherryl

Cherryl

MesajKonu: Geri: Ben Edward olabilirdim !   Ben Edward olabilirdim ! EmptyPtsi Şub. 07, 2011 3:50 pm

bence kıskanmış Robert'in yükselişini. Edward bu adam olsaydı twi. serisini bırakırdım. Laughing
Alexandra.
Admin
Alexandra.

MesajKonu: Geri: Ben Edward olabilirdim !   Ben Edward olabilirdim ! EmptyPtsi Şub. 07, 2011 5:36 pm

Cherryl demiş ki:
bence kıskanmış Robert'in yükselişini. Edward bu adam olsaydı twi. serisini bırakırdım. Laughing
Bencede.Kendini bir şey sanıyor heh.Robun tırnağı bile olamaz :P
https://twilightnet.yetkin-forum.com

Ben Edward olabilirdim !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edward(Robert) hakkında ..
» Edward'ı Seçmemiz İçin 12 Neden
» Normal Bir Erkek ile Edward Arasındaki Fark !
» Kellan Lutz : Benden Edward Olmaz !
» Edward ullen'ı Gıcık Etmenin 10 Yolu