Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Robert Pattinson/ Röportaj Almanya

YazarMesaj
princo_giz

princo_giz

Robert Pattinson/ Röportaj Almanya Empty
MesajKonu: Robert Pattinson/ Röportaj Almanya   Robert Pattinson/ Röportaj Almanya EmptySalı Şub. 08, 2011 8:03 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aşırı ilginin işinin bir parçası olduğunu, hala aynı şeylerden hoşlandığını ve aynı şeyleri yaptığından, değişen tek şeyin artık herkes tarafından tanınmak olduğunu söylemiş.Alacakaranlık'a başlamadan önce küçük bütçeli bir film olduğundan bu kadar ilgi beklemiyormuş, çekimlerde bile farketmemiş ta ki 2-3 ay geçtikten sonra yaptıkları filmin çok büyük bir iş olduğunu anlamış.Birçok vampir hikayesinin aksine Alacakaranlık'ın çok daha ciddi bir hikaye olduğun dile getirmiş.

Karakteriyle ilgili Hardwicke'in müdahalelerinden bahsetmiş "Öyle yapma.O çekici bakmaz." demiş (müdahale edipde ne yapmışsa:@).Şimdilik sadece 2 film için anlaştım demiş.

Şimdiye kadar trajik karakterleri canlandırmasının nedenini sormuşlar.Bilemiyorum belki beni o rollerde görmek istiyorlar, belkide ben bu tarz şeyleri seviyorum diyerek işe espri katmış.

Little Ashes filminde biseksüel genç Dali'yi oynuyorsun rolle ilgili problemlerin varmıydı sorusuna; garipti, filmde bir erkeği öpmek ama çok eğlenceliydi.

Bu rolü genç idol olmaktan kaçtığın için mi seçtin denildiğinde, bu filmi Alacakaranlık'tan önce çektiğini sadece senaryosu ilginç olduğu için kabul ettiğini belirtmiş.

Edward rolü için ismin açıklandığında fanların karşıt tepkileri sonrası neler hissettin sorusuna; İnsanların kesin fikirleri ve düşünceleri vardır.Onlar Edward'ı mükemmel olarak görür fakat herkesin mükemmel tanımı farklıdır.Sonuçta onları memnun edemeyeceğimi anladım ve elimden gelen en iyi şekilde rolümü oynadım diyor.

röpörtajın kısa bir özeti !
Eski bir Röportaj 2009

Robert Pattinson/ Röportaj Almanya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alacakaranlık Starı Robert Pattinson ile Röportaj
» Robert Pattinson-Much Music
» Robert Pattinson Evini Özlüyor
» Shiloh Fernandez: Robert Pattinson'un Şöhretini Kıskanmıyorum
» GGA Röportaj