Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Elizabeth MTV Röportajı

YazarMesaj
'-Gỉzєм •••

'-Gỉzєм •••

Elizabeth MTV Röportajı Empty
MesajKonu: Elizabeth MTV Röportajı   Elizabeth MTV Röportajı EmptyCuma Şub. 11, 2011 4:46 pm

Yeniay'ın sinemaya gelmesine birkaç hafta kala, bazen bayan Esme Cullen olarak bilinen 34 yaşındaki aktris Elizabeth Reaser'ı Eclipse setindeki son günlerinde yakaladık. MTV haberleri Reaser ile bir dağ aslanını parçalamak, Robert'tan imza istemek ve onun yerine Esme'yi oynaması gerektiğini düşündüğü biri hakkında konuştu.

MTV: Senin fikrine göre, “Twilight”ın üç kitabı ve hala çekilmekte olan serinin filmi arasındaki en büyük fark ne?

Elizabeth Reaser: Oh, üç filmin hepsi tamamen farklı. İlk vampir romanı çılgın bir aşk vakası. Çok fazla seksüel ve romantik gerilim var. Sen bütün zamanında deliriyorsun ve onlar aşık olup şaşırtıyor. İkinci olanında Bella arkada kalıyor ve Taylor’ın karakteri Jacob ona , o ya da bu şekilde aşık oluyor – ya da oluyorlar? Ve o harap oluyor, Bella tamamen riskli bir işin içinde ve gerçekten kalp kırıcı bir film. İtalya’da ilerleyen bir tehlike var ve Edward kendi kendini öldürmek hakkında düşünüyor – ilk filmden çok çok çok farklı. Ve üçüncü film tamamen aksiyon filmi. Eclipse sadece çılgın bir aksiyon ve tehlikeli ,vampir ve yeni doğan vampirler en tehlikelisi, tamamen vampirlerin gücüyle ilgili.

MTV: New Moon’daki favori sahnen ne?

Reaser: New Moon’da Taylor’ı seviyorum; o şaşırtıcı. Taylor ve Kristen’ın iyi sahneleri var. Sadece onların gerçekten birlikteyken sevimli göründüklerini düşünüyorum. Karakterlerini birlikte seviyorum. Bir çeşit aşk ve ilginç bir aşk, çünkü o hala Edward’a aşık, ve bu yüzden harap oluyor, kalbi kırılıyor ve doğum günü sahnesini seviyorum çünkü tüm Cullen’lar ve Alice Bella için büyük bir parti hazırlıyorlar. Ve sonra kağıt kesiyor ve gerçekten bizim evimizde kağıdın kesmesi onun için çok tehlikeli.

MTV: Serinin ekibine katılanlardan yeni favori karakterin kim?

Reser: Benim favori yeni karakterim mi? Bu çok aldatamacalı. Eclipse castına yeni katılanlardan Jodelle [Ferland]’ı seviyorum; Bree karakterini oynuyor… New Moon’daki ekibimize katılanlardan Michael Sheen’i seviyorum ve o fantastik. Volturilerden birini oynuyor ve İtalya’da volturilerle iyi sahneleri var – onlar sadece kötü vampirler. Ve o sadece iyi bir aktör.

MTV: Seri çekimlerinin arkası geldiğinde, karakterinin daha fazla büyüdüğünü hissettin mi?

Reaser: Hayır, benim karakterim gibi hiçbir şeyin olmadığını hissediyorum. Benim, anneler ve gerçekten anaya özgü, tatlı, güzel insan olarak göründüğüm bana göre ilginç. Belki biraz korunmasızlık gibi bir şeyim var. Ama ondan başka bu karakterin tipini anlatamam. O öyle iyi ve sevimli ki o kesinlikle beni daha iyi bir kişi yapıyor. Çalışırken, daima insanların içindeki en iyi ışıklarını görmeyi deniyorum, Esme’yi oynamak beni daha cömert bir kişi yaptı çünkü ben böyle hissetmiyorum. Komik fakat bence Victoria’yı oynayan Bryce Dallas Howard – en iyi, en şaşırtıcı kadın ve Esme’yi oynaması gerektiğini düşünüyorum. Çok sevimli ve güzel ve kibar ve iyi. Esme’yi oynaması için onu öneririm.

MTV: Bir Twilight hatıran var mı?

Reaser: Annem Esme bilekliği almıştı. Eminim, istersem ondan ödünç alabilirdim. Ama hiç hatıralığım yok. Direktörümün sandalyesine sahibim. Ama bir şey almalıydım, setten bir şeyi geri almalıydım – belki Rob'un imzasını alabilirdim.

MTV: Vampirler bu cadılar bayramının en büyük kostümlerinden biri ve bir çok insan bu hafta sonu Twilight karakterleri gibi giyinecek.

Reaser: Gerçekten mi? Oh, bu gerçekten iyi. Bunu bilmiyordum.

MTV:Esme gibi giyinen birini görsen bu senin için ne ifade eder?

Reaser: Wow, Esme gibi giyinen birini severim. Bence bu çok iyi olur. Bu kesinlikle beni hatırlanabilir yapar; bunu yapan birini görmeyi severim.

MTV: Son olarak, “Twilight serisi”nin başarısının arkasında yatan sırlar hakkında ne düşünüyorsun?

Reaser: Bence serinin başarısı kitaplar. Kitaplar sadece güzel,şaşırtıcı, iyi hikaye anlatımlı ve Stephenie iyi bir yazar. Ve sonra Kristen ve Robla ,inanılmaz şanslı olduğumuzu düşünüyorum – onlar sadece iyi aktörler ve onlarla aşık olamazsın ve birlikte olmalarını istemezsin. Ve insanlar gerçekten vampirlerin içinde bu yüzden bence bu başarı oldu. Cullenler, vampirlerin ilginç bir grubu. Gerçekten iyiler ama bir şekilde kötüler. Bence onlar hala vampirler. Ben gecenin ortasından çıkan ve bir dağ aslanını yırtan Esme’yi hayal ediyorum. Büyüleyici.

Kaynak:MTV

Elizabeth MTV Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Teaser Vanity Fair Roportaji
» Elizabeth Reaser'ın Eclipse'de ki 5 Favori Sahnesi
» Elizabeth Reaser at the 2010 Women in Film Awards
» Elizabeth'i Tanıyalım
» Elizabeth - Peter - Nikki